People do business.

We make it work.

Dopasowujemy technologię do potrzeb.

Oferowane przez nas usługi zapewniają jakość, rzetelność i dają gwarancję pełnej obsługi na najwyższym poziomie zarówno małym firmom
jak i dużym przedsiębiorstwom. Pomagamy usprawnić pracę każdej organizacji, automatyzujemy procesy wewnętrzne, zabezpieczamy przed wyciekiem informacji, ułatwiamy dostęp do danych wszystko po to aby zaoszczędzić cenny czas i pieniądze Klientów.

Jesteśmy w stanie nadzorować zarówno pracę techniczną urządzeń, jak i zintegrowane z nimi rozwiązania służące do zarządzania drukiem. Zapewniamy kompleksową opiekę na miejscu oraz bieżące monitorowanie zdalnych systemów kontroli środowiska druku.

Nieustannie dbamy o to, żeby nasi Klienci mogli się skupić na swojej podstawowej działalności i nie rozpraszały ich problemy związane z obiegiem dokumentów w organizacji.

Zobacz swoją firmę z większej perspektywy.

Pozwól nam zrozumieć Twoje unikalne środowisko pracy,
przeprowadzić analizę potrzeb i zaprojektować rozwiązanie.

Nie trać czasu - skup uwagę na swojej podstawowej działalności!

Uzyskaj kontrolę nad infrastrukturą drukowania

Usprawnij obieg dokumentów i zwiększ wydajność

Zadbaj o bezpieczeństwo

Zapewnij długoterminowe oszczędności

Zmień nawyki i zmniejsz ilość drukowanych dokumentów

Usprawnij proces cyfryzacji Twojego przedsiębiorstwa.

Zrozum w jaki sposób i dlaczego papier jest wykorzystywany
w twoim biznesie!

Rozpocznij drogę do inteligentnego, cyfrowego miejsca pracy!

W większości przedsiębiorstw wewnętrzne systemy nie potrafią komunikować się ze sobą, w rezultacie czego dokumenty są często drukowane tylko po to żeby zostały zeskanowane do innego systemu. Cyfrowe luki zatrzymują efektywność biznesową i ostatecznie wpływają na koszty funkcjonowania całej organizacji.

Czy wiesz, że niemal połowa

dokumentów skanowanych w przedsiębiorstwach

jest w 100% „urodzona” cyfrowo?

Zarządzaj.

Optymalizuj.

 Oszczędzaj.

Zarządzaj.

Optymalizuj.

 Oszczędzaj.

Nieautoryzowane drukowanie i kopiowanie, wysokie koszty materiałów eksploatacyjnych, przestoje związane z awariami, zadania drukowania kierowane do niewłaściwych urządzeń to najczęstsze przyczyny zbyt wysokich kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw.

Skorzystaj z naszej specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.
Na podstawie szczegółowej analizy potrzeb nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiednich urządzeń i oprogramowania. Zaproponują rozwiązania, które pozwolą zoptymalizować zarządzanie drukiem i zmniejszyć koszty nawet o 30%.
Określ budżet, jakim dysponujesz a my przygotujemy ofertę „szytą na miarę”.

Nie musisz inwestować własnego kapitału. Wynajem urządzeń drukujących jest alternatywą dla zakupu ze środków własnych lub leasingu. Nasza oferta jest elastyczna i możemy ją dostosować do Twoich wymagań dzięki czemu masz możliwość poprawić swoją płynność finansową.

Aby odpowiedzieć na rosnące potrzeby
w zakresie kontroli kosztów całego procesu drukowania

zamieniliśmy WYDRUK

w USŁUGĘ

Drukowanie w Twojej organizacji może być usługą!

Do ciebie należy wybór czy chcesz rozliczać się na podstawie kosztu za stronę czy korzystać z ustalonego pakietu opłat miesięcznych.

Płać tylko za wykonane wydruki i nie martw się o nic więcej.

Zobacz jak działa kontrakt serwisowy!

Płacisz wyłącznie za wykonane kopie.
My dbamy o całą resztę.

Zobacz jak działa umowa najmu!

Nie musisz kupować urządzenia.
Wybierz dogodny system opłat i zaprojektuj koszty.

Profesjonalny serwis.

Niezawodny serwis drukarek, kopiarek i drukujących urządzeń wielofunkcyjnych to gwarancja bezpieczeństwa i ciągłości pracy. W ramach usług serwisowych zajmujemy się przeglądami, wymianą części, naprawą, dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych np. tuszy i tonerów oraz instalacją niezbędnego oprogramowania. Zapewniamy reakcję na Państwa zgłoszenia do 4 godziny, a w przypadku przedłużającej się naprawy dostarczamy urządzenia zastępcze.

Wiedzę ekspercką zdobywamy pracując z urządzeniami drukującymi od niemal 30 lat, dlatego oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Potwierdzeniem jakości są autoryzacje serwisowe producentów oferowanych przez nas rozwiązań.

Autoryzacje i certyfikaty

Nasze liczne autoryzacje i certyfikaty poświadczają jakość świadczonych usług, oferowanych produktów oraz rzetelność i uczciwość biznesową.

Inżynierowie

Wszyscy nasi inżynierowie objęci są programem autoryzowanych szkoleń technicznych prowadzonym przez producentów oferowanych rozwiązań. Szeroka wiedza praktyczna pozwala im nie tylko na wykonywanie typowych czynności serwisowych. Umożliwia też wspieranie działań związanych z wdrożeniami oraz testowaniem implementowanych rozwiązań.

Wykwalifikowany personel

Nasz wykwalifikowany personel i wyspecjalizowani technicy zapewniają profesjonalizm i najwyższą jakość oferowanych usług. Dysponujemy doświadczeniem, zapleczem technicznym i know-how, które pozwalają nam utrzymywać niezmiennie wysoki poziom obsługi.
4.1/5 - (8 votes)