ConnectKey

Rozwiązania dzięki którym Twoja praca stanie się prostsza.

Zarządzanie | Drukowanie | Skanowanie | Kopiowanie

Aplikacje ConnectKey pomagają zwiększać produktywność użytkownika, upraszczając i skracając codzienne zadania. Tak jak tradycyjne oprogramowanie, aplikacje ConnectKey zwiększają możliwości drukarki wielofunkcyjnej ConnectKey i pomagają w jak najlepszym wykorzystaniu inwestycji w sprzęt. Jednak w przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania aplikacje ConnectKey nie wymagają dedykowanego serwera, komputera lub zasobów IT. Zamiast tego aplikacje ConnectKey są niewielkimi pod względem ilości wymaganego miejsca, niewymagającymi serwera rozwiązaniami do druku, które można pobrać na drukarkę wielofunkcyjną ConnectKey poprzez USB lub usługę internetową CentreWare.

Aplikacje Xerox ConnectKey – nowy przepływ zadań w chmurze

Skanowanie do Dropbox
Skanuj do bazy danych w chmurze Dropbox, zapewniając użytkownikom natychmiastowy dostęp do aktualnego materiału.

Drukowanie z Dropbox
Uzyskuj dostęp do bazy danych w chmurze Dropbox z poziomu drukarki wielofunkcyjnej, aby mieć pewność, że drukujesz najbardziej aktualny materiał.

Skanowanie do Office 365
Skanuj do przepływów zadań w chmurze Office 365, włączając konta online SharePoint. Uzyskaj dostęp do osobistego SharePoint lub skanuj na stronę współpracy zespołowej.

Drukowanie z Office 365
Drukuj dokumenty z osobistego SharePoint lub strony współpracy zespołowej, aby wydrukować najbardziej aktualną wersję.

Sagemcom XMediusCLOUD Fax
Wysyłaj faksy z poziomu chmury, bez problemów, szybko i łatwo.

Drukowanie z adresu URL
Drukuj z własnej strony internetowej, zapewniając użytkownikom natychmiastowy dostęp do najbardziej aktualnego materiału.

 

Aplikacje Xerox ConnectKey: Aplikacje informacyjne oraz aplikacje do skanowania

Aplikacje informacyjne
Wykorzystuj stargetowane komunikaty pojawiające się w interfejsie użytkownika drukarki wielofunkcyjnej, takie jak informacje o promocjach, komunikaty firmowe, komunikaty ogólne lub dane kontaktowe.

Dostosowane aplikacje do skanowania
Twórz spersonalizowane przepływy zadań dostępne po jednym kliknięciu, które można dostosować do potrzeb grup lub poszczególnych osób. Aplikacje do skanowania obejmują: Skanuj do wiadomości e-mail, FTP, wspólnych folderów sieciowych, USB, oraz wielu miejsc docelowych.

Inne rozwiązania

Oceń nasze usługi