MOBILE PRINT

Prostota. Wygoda. Bezpieczeństwo.

Zarządzanie
Drukowanie
Skanowanie
Kopiowanie

man-hands-w600

Jest lepszy sposób drukowania.
Z dowolnego urządzenia mobilnego na drukarce każdej marki, Xerox Mobile Print zwiększa produktywność wszędzie tam, gdzie aktualnie pracujesz – czy jesteś poza biurem, czy po prostu w innej części budynku. Pozbądź się niepokojów i lęków związanych z bezprzewodowym i mobilnym drukowaniem decydując się na prawdziwie elastyczne rozwiązanie, które jest proste, wygodne i bezpieczne.

Bądź bardziej produktywny, gdziekolwiek jesteś.
Z Xerox Mobile Print, firmy z różnych branż i różnych wielkości mogą wspomóc swoich pracowników, aby byli bardziej wydajni. To rozwiązanie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, informacje pozostają poufne, eliminuje również potrzebę opierania się na osobach postronnych w zakresie drukowania dokumentów poufnych.
Kluczowe funkcje

Uproszczone drukowanie, które uprości Twoje życie

  • Drukuj dokumenty we wszystkich popularnych formatach, w tym m.in. Microsoft Office Suite oraz PDF, bez utraty formatowania.
  • Wybierz między łatwą w obsłudze aplikacją mobilną lub prostą wysyłką wiadomości.
  • Menedżerowie i administratorzy IT nie muszą dłużej zarządzać unikalnymi sterownikami do różnych urządzeń drukujących – teraz można drukować z każdego urządzenia mobilnego, na każdej drukarce, niezależnie od marki.

Wygoda

  • Podnosi poprzeczkę w zakresie drukowania, dając Ci to, czego potrzebujesz, dokładnie wtedy, gdy jest Ci to potrzebne.
  • Niezależnie od tego, czy podróżujesz, czy znajdujesz się w biurze klienta lub po prostu jesteś poza swoim biurkiem, możesz szybko znaleźć odpowiednią włączoną drukarkę.
  • Masz pełną kontrolę nad sposobem stosowania rozwiązania – możesz zarządzać nim samodzielnie, ale możesz też zgodzić się na to, abyśmy my zadbali o wszystko.

Bezpieczeństwo

  • Kontroluj moment, w którym każdy dokument znajdzie się w drukarce.
  • Zarządzaj listą zezwoleń/blokad, aby zapewnić prawidłowy dostęp, odpowiednim użytkownikom.
  • Wybierz konfigurację w chmurze w celu uzyskania większej kontroli lub zdecyduj się na konfigurację na miejscu w celu instalacji za zaporą sieciową. Tak czy inaczej, to rozwiązanie pozwoli na zwolnienie Twoich pracowników z części zadań i pozwoli im na skoncentrowanie się na bardziej złożonych kwestiach, które napędzają Twoją podstawową działalność.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij