Rozwiązania.

Automatyzacja. Kontrola. Monitorowanie. Archiwizacja.

Urządzenia i system zarządzający razem dają więcej!

Uprość i zautomatyzuj codzienną pracę oraz lepiej zarządzaj informacjami. Pozwoli Ci to zwiększyć wydajność, usprawnić procesy i obniżyć koszty funkcjonowania organizacji. Dodając rozwiązania programowe wykorzystasz efektywniej szeroki zakres możliwości jakie oferują Twoje urządzenia.

 

Programy do zarządzania drukiem oraz elektronicznego obiegu dokumentów kontrolują dane podczas ich przepływu w firmie i poza nią, zapewniając zgodność z najnowszymi przepisami. Gwarantują bezpieczeństwo przepływu informacji i chronią Twoje dane. Możesz bez obaw skanować, przechowywać dokumenty i uzyskiwać do nich dostęp w dowolnym czasie, miejscu i z dowolnego urządzenia.

 

Wybór właściwego rozwiązania zamieni czasochłonne ręczne procesy w proste, dokładne, uporządkowane i w pełni zautomatyzowane mechanizmy. Mniejsza ilość drukowanych dokumentów i co za tym idzie – ograniczenie zużycia energii, to dodatkowo zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Pomożemy Ci na nowo zdefiniować wydajność.

Pozwól nam zaprojektować nowy lub usprawnić istniejący już system kontroli obiegu dokumentów.

Zrozum procesy cyfrowe.

W wielu organizacjach brakuje zrozumienia procesów cyfrowych, a systemy wewnetrzne nie „komunikują” się ze sobą. Dokumenty są często drukowane tylko po to, żeby zostały zeskanowane i przesłane do innego systemu.

 

Badania wykazują, że średnio połowa skanowanych dokumentow w każdej organizacji była „urodzona cyfrowo” i nie musiała być w ogóle drukowana.
Te „cyfrowe luki” generują dodatkowe koszty i zatrzymują efektywność biznesową.

 

Żeby usprawnić procesy obiegu dokumentów musisz zrozumieć w jaki sposób i dlaczego papier jest wykorzystywany w Twojej organizacji.
Przejdź z nami ścieżkę transformacji cyfrowej. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci zrozumieć procesy, zaproponują optymalne rozwiązania i zaimplementują je.

  • null

    Zrozum w jaki sposób papier jest wykorzystywany w Twojej organizacji.

  • null

    Znajdź optymalne rozwiązanie i usprawnij proces obiegu dokumentów.

  • null

    Wykorzystaj możliwości, jakie dają nowoczesne systemy i urządzenia oraz przejdź transformację cyfrową.

Platforma Transformacji Cyfrowej.

Podstawą optymalizacji środowiska druku jest automatyzacja pracy.
Zwiększ efektywność, bezpieczeństwo przepływu informacji i ogranicz koszty.

5/5 - (1 vote)