THEREFORE

Intelligent Document Solutions

Zarządzanie
Drukowanie
Skanowanie
Kopiowanie

Therefore

 

Kiedy załoga spędza 54% swojego czasu szukając informacji, to jest to nie tylko frustrujące, ale i odbiera produktywność. Rozwiązanie Therefore™ firmy Canon szybko poprawia efektywność, dzięki łatwemu do wdrożenia systemowi zarządzania dokumentami, dającemu wszystkim błyskawiczny i bezpieczny dostęp do niezbędnych informacji

Therefore™ pozwala Ci ustrukturalizować wszystkie informacje krytyczne dla biznesu. Dzięki temu możesz szukać, odzyskiwać, oglądać, sortować, grupować i dystrybuować dokumenty; błyskawicznie przechwytywać, organizować i mieć dostęp do każdej treści, oraz zaprojektować automatyczne procesy pracy dla krytycznych procesów biznesowych. Therefore™ jest łatwy w obsłudze, co oznacza, że wymagane jest minimalne szkolenie pracowników, a efektem jest wydajniesza praca.

Elektronicznie zapisuj wszystkie rodzaje informacji
Dzięki Therefore™, formaty i źródła nie są problemem. Wszystkim da się łatwo zarządzać.

Zgodność z prawem
Aby Twoja firma spełniała wymagania prawne dotyczące dokumentów, serwer Therefore™ automatycznie dodaje podpis cyfrowy do wszystkich dokumentów.

Dostosowany do Twojej firmy
Therefore™ jest całkowicie skalowalny. Bez konfiguracji czy programowania możesz go wdrożyć w czasie krótszym niż tydzień uwzględniając pełne szkolenie.

Administratorzy mogą być przypisani aby centralnie konfigurować i definiować reguły biznesowe.

 

Pobierz broszurę

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij