Therefore

Intelligent Document Solutions

Zarządzanie | Drukowanie | Skanowanie | Kopiowanie

Kiedy załoga spędza 54% swojego czasu szukając informacji, to jest to nie tylko frustrujące, ale i odbiera produktywność. Rozwiązanie Therefore™ firmy Canon szybko poprawia efektywność, dzięki łatwemu do wdrożenia systemowi zarządzania dokumentami, dającemu wszystkim błyskawiczny i bezpieczny dostęp do niezbędnych informacji

Therefore™ pozwala Ci strukturalizować wszystkie informacje krytyczne dla biznesu. Dzięki temu możesz szukać, odzyskiwać, oglądać, sortować, grupować i dystrybuować dokumenty; błyskawicznie przechwytywać, organizować i mieć dostęp do każdej treści, oraz zaprojektować automatyczne procesy pracy dla krytycznych procesów biznesowych. Therefore™ jest łatwy w obsłudze, co oznacza, że wymagane jest minimalne szkolenie pracowników, a efektem jest wydajniejsza praca.

Elektronicznie zapisuj wszystkie rodzaje informacji
Dzięki Therefore™, formaty i źródła nie są problemem. Wszystkim da się łatwo zarządzać.

Zgodność z prawem
Aby Twoja firma spełniała wymagania prawne dotyczące dokumentów, serwer Therefore™ automatycznie dodaje podpis cyfrowy do wszystkich dokumentów.

Dostosowany do Twojej firmy
Therefore™ jest całkowicie skalowalny. Bez konfiguracji czy programowania możesz go wdrożyć w czasie krótszym niż tydzień uwzględniając pełne szkolenie.

Administratorzy mogą być przypisani aby centralnie konfigurować i definiować reguły biznesowe.

 

Pobierz broszurę

Inne rozwiązania

Oceń nasze usługi