Usługi Zarządzania Drukiem.

Managed Print Services

Co oznacza MPS?

Usługi Zarządzania Drukiem (MPS) oferują unikalne podejście do zarządzania urządzeniami drukującymi, materiałami eksploatacyjnymi, usługami serwisowymi oraz powiązanymi z nimi osobami i procesami.

Usługi MPS mogą być zaprojektowane zarówno na potrzeby małego przedsiębiorstwa jak i dużej wielooddziałowej organizacji. Mogą obejmować zarówno nowo zakupione jak i pracujące już w przedsiębiorstwie urządzenia.

Nie ograniczamy się do jednego producenta – MPS może objąć swoim zakresem sprzęt wielu różnych marek.

Oszczędzaj Cenny Czas.

Kontroluj Koszty.

Każda organizacja potrzebuje prostych i efektywnych sposobów zarządzania swoim biznesem. Pomożemy Ci kontrolować koszty i zarządzać środowiskiem druku od dostarczania indywidualnie dobranych urządzeń oraz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych po śledzenie kopii i sposobu korzystania z urządzeń przez wszystkich użytkowników.

Usługa MPS pomoże Ci osiągnąć wymierne korzyści finansowe.

Czy wiesz, że
dzięki outsourcingowi zarządzania drukiem możesz

zaoszczędzić

NAWET DO 35%

kosztów?

Co zyskujesz dzięki MPS?

Automatyczne uzupełnianie zasobów

Raportowanie i monitorowanie zużycia materiałów eksploatacyjnych. Automatyczne uzupełnienie zapasów bez konieczności ingerencji użytkownika.

Ochrona
Środowiska

Ograniczenie zużycia odpadów, papieru i energii.
Możliwość bezpłatnego przekazania zużytych materiałów oraz starych urządzeń.

Gwarancja pracy
urządzeń

Gwarancja profesjonalnej opieki nad urządzeniami. W przypadku awarii lub zużycia oferujemy dostawę urządzenia zastępczego lub wymianę na nowe.

Raportowanie i analityka

Dostęp do historii incydentów, zgłoszeń serwisowych oraz realizacji dostaw materiałów. Generowanie raportów wykorzystania urządzeń oraz ich kosztów.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie właściwej równowagi miedzy poufnością a łącznością. Ochrona danych i zabezpieczenie sieci dzięki bezpiecznym urządzeniom.

Monitorowanie i Zarządzanie

Zdalne monitorowanie urządzeń przez nasz zespół, niezwłoczne reagowanie na incydenty. Możliwość przewidywania i prewencyjnego unikania błędów.

Powtarzalny Audyt

Przeprowadzanie regularnych przeglądów zaprojektowanych procesów i oceny stanu infrastruktury.  Wprowadzanie koniecznych korekt w celu utrzymania wysokich standardów.

Wykorzystanie doświadczenia

Możliwość porównania procesów wykorzystania druku i obiegu dokumentów z innymi firmami w swojej branży i czerpania z ich doświadczeń. Korzystanie z wiedzy technologicznej i wieloletniego doświadczenia naszych konsultantów.

Wsparcie

Dostępność naszego działu helpdesk, wsparcia technicznego i specjalistów handlowych. Stała opieka doświadczonych i certyfikowanych inżynierów serwisu. Pełne wsparcie na każdym etapie projektu.

Szerokie portfolio produktów!

Oferujemy urządzenia i rozwiązania światowych liderów branży. W swoim portfolio mamy najlepsze produkty od kilku dostawców.

Nasi klienci mają pewność, że wybór oferowanych rozwiązań jest bezstronny a naszym celem jest wyłącznie spełnienie specyficznych potrzeb i oczekiwań klientów

Czy jesteś gotów przejąć kontrolę nad swoim środowiskiem druku?

Jeśli tak zobacz jak krok po kroku pracujemy by zoptymalizować koszty i procesy drukowania

Jak działamy?

Audyt

Poznajemy procesy zachodzące w środowisku druku każdej organizacji.
Analizujemy potrzeby Klientów i przygotowujemy efektywne rozwiązanie.

Rekomendacja

Opracowujemy rozwiązania kompleksowe, najlepiej odpowiadające wymaganiom i priorytetom Klienta. Naszym celem jest oszczędność kosztów, poprawa efektywności, optymalizacja procesów obiegu dokumentów oraz jego bezwzględne bezpieczeństwo.
Rekomendujemy sprawdzone produkty uznanych producentów oraz systemy zarządzania całą flotą urządzeń.

Realizacja

Zgodnie z rekomendowaną metodyką i przyjętymi założeniami wdrażamy zaprojektowany system.
Łączymy kompetencje z obszaru zarządzania, technologii i projektowania usług.

Wsparcie

Umożliwiamy płynne przejście do samodzielnej pracy z nowym systemem. Proponujemy przejęcie odpowiedzialności za utrzymanie i serwis rozwiązań na elastycznych i bezpiecznych warunkach.
Wyspecjalizowany i sprawnie działający serwis zapewnia naszym Klientom niezawodność pracy urządzeń, systematyczne przeglądy, pomoc w sytuacjach kryzysowych oraz ciągłe wsparcie techniczne.

Rozwój

Pomagamy naszym Klientom reagować na zmiany jakie zachodzą zarówno wewnątrz ich organizacji jaki i w jej otoczeniu.
Presja w kierunku rozwoju, innowacyjność, elastyczność i dostosowywanie się do potrzeb rynku to nasz priorytet.

Usługi.

Dostosuj usługi serwisowe do Twoich potrzeb.

Rozwiązania.

Wszechstronne oprogramowanie pomoże zarządzać Twoim środowiskiem druku.

Produkty.

Znajdź odpowiednie urządzenie dla Twojego biura.

Zastanawiasz się, jak usługa MPS mogłaby pomóc Twojej organizacji?

Ściśle współpracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorstwami, aby szczegółowo poznać ich środowisko drukowania i polecać oraz dostarczać najlepsze rozwiązania.

Poproś o bezpłatną konsultację. Porozmawiaj z jednym z członków naszego zespołu, pozwól nam zrozumieć Twoje unikalne środowisko pracy. Nasz konsultant przeprowadzi analizę potrzeb, zaprojektuje rozwiązanie i zaproponuje scenariusz wprowadzenia zmian.

5/5 - (2 votes)