GOOGLE CLOUD PRINT

Bezpieczne drukowanie przez Internet dzięki aplikacjom stosowanym każdego dnia

Zarządzanie
Drukowanie

man-hands-w600

Prowadzisz działalność wszędzie, o każdej porze. Zyskaj poczucie pewności, wiedząc, że Twoja drukarka jest zawsze w zasięgu, dzięki Google Cloud Print™. To proste rozwiązanie do druku mobilnego dla pracowników mobilnych, którzy nie zawsze mają dostęp do tej samej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego; nie posiadają odpowiedniego oprogramowania do sterownika drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego, które są dostępne w danym czasie.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Xerox z Google Cloud Print™ umożliwiają nawiązanie bezpiecznego i bezpośredniego połączenia oraz rejestracji w usłudze Google Cloud Print™, dzięki czemu jest ona zawsze dostępna, w dowolnym miejscu. Bez konieczności instalowania i posiadania sterowników druku lub dodatkowego oprogramowania.

 

Kluczowe funkcje

Google Cloud Print™ oferuje bezpieczne drukowanie z chmury z poziomu Internetu dzięki aplikacjom stosowanym każdego dnia.

 • Łatwiejsze, bezpieczne drukowanie z urządzeń mobilnych, włączając smartfony, tablety, laptopy i tradycyjne komputery stacjonarne
 • Bezpieczne drukowanie z dowolnego miejsca o dowolnej porze przy użyciu urządzenia podłączonego do Internetu
 • Łatwa instalacja i zarządzanie bez konieczności instalowania sterowników druku lub dodatkowego oprogramowania
 • Zgodność z Chromebook™ – Google Cloud Print™ jest standardową technologią drukowania stosowaną przez system operacyjny Chrome ™ na komputerach Chromebook™
 • Bezpośrednie drukowanie dokumentów z dysku Google Drive™ i dokumentów Google Docs™
 • Współdzielenie drukarek z kolegami bez konieczności zrozumienia skomplikowanych wymagań administracyjnych i dotyczących bezpieczeństwa

Stojące przed tobą wyzwania

Oferta druku mobilnego zawiera wiele rozwiązań, które nie mogą sprostać stałej, łatwej w korzystaniu obsługi, włączając drukowanie. Rozwiązania często wyglądają i działają inaczej w ramach różnych platform mobilnych, powodując zamieszanie i stratę produktywności.

Kluczowe wyzwania:

 • Mobilni pracownicy nie mają dostępu do drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego, gdy przebywają poza biurem.
 • Dostępność drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych jest często ograniczona do użytkowników posiadający dostęp do sieci lokalnej.
 • Aplikacje mobilne nie obsługują drukowania mobilnego.
 • Urządzenia nie obsługują mobilnych protokołów drukowania.
 • Wybranie aplikacji do korzystania jest skomplikowane i czasochłonne.
 • Brakuje spójnej metody drukowania w ramach urządzeń mobilnych o różnych platformach.

Jak możemy Ci pomóc

Usługa Google Cloud Print™ wbudowana w wiele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Xerox zapewnia spójną i bezpieczną obsługę druku mobilnego w ramach platform różnych urządzeń. Sprawia, że drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne są dostępne z poziomu urządzeń i aplikacji stosowanych każdego dnia, z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Jest gotowa do użytku bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji lub instalowania dodatkowego oprogramowania.

Dlaczego wybrać markę Xerox?

 • Drukuj na drukarce lub urządzeniu wielofunkcyjnym Xerox z dowolnego miejsca, o dowolnej porze.
 • Ciesz się spójnym drukowaniem bezprzewodowym przy użyciu wszystkich urządzeń mobilnych.
 • Prowadź działalność z poczuciem pewności, wiedząc, że drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne są zawsze pod ręką.
 • Łatwa konfiguracja bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, co oznacza natychmiastową gotowość do pracy.
Google

http://www.google.com/cloudprint/learn/index.html

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij