e-Maintenance

Ułatwia zarządzanie urządzeniami sieciowymi firmy Canon.

Zarządzanie

Oprogramowanie eMaintenance zapewnia Ci czas potrzebny na skupienie się na pilnych sprawach, gdyż automatyzuje wiele czasochłonnych zadań koniecznych do zarządzania urządzeniami sieciowymi firmy Canon.

• Zmniejszenie kosztów zarządzania za pomocą automatycznych odczytów pomiarów
• Oszczędność czasu dzięki zdalnej diagnostyce
• Automatyzacja zamawiania materiałów eksploatacyjnych maksymalizuje czas pracy urządzeń
• Profile wykorzystania urządzeń wpływają na wdrażanie
• Zaprojektowane z myślą o urządzeniach wielofunkcyjnych firmy Canon

Teraz możesz zajmować się swoimi urządzeniami firmy Canon w dużo bardziej efektywny sposób. Oprogramowanie eMaintenance automatyzuje wiele czasochłonnych zadań koniecznych do zarządzania urządzeniami sieciowymi firmy Canon. Tym samym zapewnia Ci czas potrzebny na skupienie się na pilnych sprawach.

Bezproblemowe ograniczenie zarządzania
Zamiast nagrywać każdego miesiąca odczyty pomiarów albo korzystać z wartości szacunkowych, które będzie trzeba później skorygować, oprogramowanie eMaintenance automatyzuje za Ciebie cały ten proces. Działając zgodnie z najbardziej wymagającymi protokołami bezpieczeństwa, oprogramowanie eMaintenance przekazuje za pomocą Internetu odpowiednie informacje bezpośrednio do dostawcy usług. Nie wymaga to żadnego zarządzania.

Osiągnij maksymalny czas pracy swoich urządzeń.
Oprogramowanie eMaintenance wykorzystuje zdalną diagnostykę firmy Canon w celu dokładnego monitorowania urządzeń podłączonych do sieci. Jeśli przydarzy się usterka lub urządzenie nie będzie działało zgodnie z ustalonymi wcześniej standardami, dostawca usług jest natychmiastowo i automatycznie powiadamiany za pomocą poczty e-mail. Zapewnia to szybką reakcję w postaci kontaktu z ekspertem lub wizyty technika oraz wydłuża czas pracy urządzeń.

Lepsze zarządzanie tonerami
Oprogramowanie eMaintenance automatycznie ocenia moment, gdy toner zbliża się do wyczerpania, a następnie składa zamówienie u odpowiedniego dostawcy. Oznacza to koniec kłopotów związanych z pustymi tonerami i robieniem zapasów.

Tworzenie profilów wykorzystania urządzeń
Oprogramowanie eMaintenance pomaga zdalnie sprawdzać status, obciążanie oraz wzorce wykorzystania urządzeń. Dane te przydają się przy podejmowaniu decyzji dotyczących miejsca oraz sposobu wykorzystania urządzeń w dużej firmie.
Oprogramowanie eMaintenance zostało zaprojektowane z myślą o urządzeniach wielofunkcyjnych firmy Canon, lecz współpracuje także z wybranymi urządzeniami innych firm. Więcej informacji może uzyskać u swojego dostawcy.

Inne rozwiązania

Oceń nasze usługi