Firma Canon jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań obrazowania, profesjonalnego druku i systemów zarządzania obiegiem dokumentów dla biznesu. Oferta Canon dla biznesu łączy rozwiązania do druku i obsługi elektronicznych oraz papierowych dokumentów firmowych.

Canon to także wiodący dostawca zaawansowanych rozwiązań do druku wielkoformatowego. Dzięki technologicznemu DNA, doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy na temat procesów biznesowych, świadczymy usługi outsourcingu i doradztwa zarządczego.

W ramach tworzenia profesjonalnych rozwiązań dla biznesu, Canon dostarcza innowacyjne technologie w oparciu o 5 kluczowych obszarów, w ramach których może skutecznie wspierać klientów na rynku B2B w rozwoju działalności, optymalizacji kosztów i osiąganiu lepszych wyników biznesowych:

  • Transformacja procesów biznesowych
  • Usprawnianie przepływu informacji w firmie
  • Upraszczanie standardowych operacji
  • Rozwój poprzez wykorzystanie możliwości druku
  • Wyróżnienie się na rynku

Canon o współpracy z nami.

„Fundamentem efektywnie działającego Kanału Partnerskiego jest harmonijna współpraca na linii Partner-Producent. Przykładem takiej współpracy jest wieloletnie partnerstwo  Canon z  firmą Merkator. Na podstawie moich doświadczeń, mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że konsekwentna polityka biznesowa firmy, ustawiczny rozwój oraz szacunek dla klientów, przynoszą widoczne korzyści zarówno dla samej firmy Merkator, jak i jej odbiorców oraz stawiają ją w gronie strategicznych Partnerów Canon”

– Jarosław Obiedziński, Sales Manager – Partner Channel 

Firma Merkator współpracuje z Canon Polska od ponad 20 lat w ramach Kanału Partnerskiego B2B. Długoletnia współpraca opiera się na sprzedaży urządzeń wielofunkcyjnych A3/A4, urządzeń wielkoformatowych oraz oprogramowania z szerokiego portfolio firmy Canon. Istotnym elementem partnerstwa jest także wymiana know-how oraz doświadczeń między firmami, dostęp do materiałów szkoleniowych, marketingowych i sprzedażowych dostarczanych przez Canon oraz pomoc w organizacji konferencji i eventów branżowych.

Nasze autoryzacje.

Oceń nasze usługi