Najnowsza technologia w Twoim biurze

Kopiuj, drukuj, skanuj, wysyłaj faksy i wiadomości e-mail, zarządzaj drukiem przez telefon.

Wszystko to dzięki urządzeniom Xerox AltaLink, czyli inteligentnym towarzyszom każdego dobrze funkcjonującego biura.

Wiemy jak ważny jest sprawny i bezpieczny obieg dokumentów w każdej firmie. Zaawansowana technologia ConnectKey usprawnia organizację zadań. Interfejs taki, jak w tablecie daje możliwość personalizacji, dzięki czemu korzystanie z urządzenia staje się łatwe i przyjemne.

Warto też pamiętać, że w dobie cyfryzacji bardzo ważną kwestią staje się bezpieczeństwo naszych wydruków. Xerox w swojej nowej serii urządzeń AltaLink zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa od partnerów branżowych, takich jak McAfee, proaktywnie rozwiązując zagrożenia na poziomie floty lub poszczególnych urządzeń.

To jedne z wielu zalet jakie mają te zaawansowane, inteligentne urządzenia. Przystosowane do prostych jak i bardziej wymagających aplikacji biurowych maszyny AltaLink świetnie sprawdzą się w każdym biurze.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij