Urządzenie wielofunkcyjne XEROX A3

Każde urządzenie wielofunkcyjne Xerox oferuje łatwy w użyciu interfejs, niezawodne podawanie papieru, zaawansowane zabezpieczenia i skuteczne narzędzia do kontroli kosztów. Dzięki takim funkcjom, jak łączność z siecią Wi-Fi, drukowanie z urządzeń mobilnych, sterowanie przez ekran dotykowy przypominający tablet oraz aplikacje z obsługą chmury, urządzenie wielofunkcyjne staje się inteligentnym asystentem w pracy.

Nowoczesne rozwiązania

W Xerox rozumiemy, że małe firmy i pracownicy zdalni mają duże potrzeby. Środowiska robocze ulegają obecnie radykalnemu przeobrażeniu, a pracownicy
potrzebują uniwersalnych urządzeń wyróżniających się łatwością obsługi i większą wydajnością.

Urządzenia przyjazne dla środowiska

Chcesz dobrze wykonać pracę? Urządzenie AltaLink® pomoże Ci zrobić o wiele więcej niż tylko wydrukować. Możesz automatyzować przepływy dokumentów i łączyć się z systemami działającymi w Twojej firmie — bez żadnych problemów. Chronione przez kompleksowe funkcje zabezpieczeń drukarki to prawdziwi asystenci biurowi, dzięki którym zyskasz więcej czasu, aby zająć się naprawdę ważnymi zadaniami.

Urządzenia Xerox w naszej ofercie

Xerox VersaLink C405Xerox VersaLink C405

Xerox VersaLink C400

Xerox VersaLink C405Xerox VersaLink C405

Xerox VersaLink C405

Xerox VersaLink C500Xerox VersaLink C500

Xerox VersaLink C500

Xerox VersaLink C505Xerox VersaLink C505

Xerox VersaLink C505

Xerox VersaLink C600Xerox VersaLink C600

Xerox VersaLink C600

Xerox VersaLink C605Xerox VersaLink C605

Xerox VersaLink C605

Xerox VersaLink C8000 i C9000 - urządzenie biurowe, charakteryzujące się dużą wydajnością. Drukarki wielofunkcyjne Xerox w opcji dzierżawy, najmu oraz leasingu.Xerox VersaLink C8000 i C9000 - urządzenie biurowe, charakteryzujące się dużą wydajnością. Drukarki wielofunkcyjne Xerox w opcji dzierżawy, najmu oraz leasingu.

Xerox VersaLink C9000

Sprawdź ofertę urządzeń używanych

Oceń nasze usługi